Düşük fiyat Dökümhane uyumlu 1000BASE-SX, 1.25G SFP transceiver, 850nm 550 m, SFP optik modülü, LC konnektörü, MMF, DDM, GLC-SX-MM

₺87.34 ₺91.91

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 14cm x 12cm x 2cm (5.51in x 4.72in x 0.79in)


1.25 Gb/s 850nm 550 M Çoklu Mod Dubleks LC Konnektörü ile SFP Alıcı-verici Ve DDM Fonksiyonu, 100% ile uyumlu dökümhane ekipmanları
ürün Özellikleri
veri hızı 1.25 Gbps/1.063 Gbps operasyon
850nm VCSEL lazer ve PIN fotoğraf dedektörü için 550 m iletim
sıcak-takılabilir SFP ayakizi dubleks LC konnektörü Arabirim
sınıf 1 FDA ve IEC60825-1 Lazer Güvenliği Uyumlu
SFP MSA ile uyumlu
SFF-8472 ile uyumlu
+ 3.3 V tek güç kaynağı
ortalama Çıkış Gücü:-9.5 ~-3dBm
alıcı Hassasiyeti:-17dBm
uygulamalar
Fiber Kanal Linkler
Gigabit Ethernet Bağlantıları
hızlı Ethernet Bağlantıları
diğer Optik Bağlantılar BIZIM FABRIKA SERTIFIKALAR
AMBALAJ
alıcı-verici için, biz beyaz kutu sigle için ürün ve antistaic kutusu için 10 ~ 20 adet
İpuçları dikkatlice okuyunuz
NAKLIYE
1. Biz dünya çapında tüm ülkelere mal gemi.
1.1 Biz Abd'ye Epacket ile ücretsiz nakliye sağlamak, daha az olmalıdır paketleri 2000 gram, teslimat süresi yaklaşık 7-20days.if paketin değeri USD200 fazla ise, vergi tahsil edilecektir.
1.2 Çin Post Kayıtlı Hava Posta da ücretsiz kargo, paketler 2000 gram daha az olmalıdır, bu nakliye yolu içinde tüm ana ülkelere teslim edebilir dünya, normalde teslim süresi 16 ~ 35 gün, Braizil hariç, o olacak 60 ~ 90days.


  • Uyumlu: Dökümhane
  • Marka Adı: Opmedia
  • Model Numarası: SFP-GE-SX-FOUDNRY

Etiketler: Ucuz Düşük fiyat Dökümhane uyumlu 1000BASE SX, 1.25G SFP transceiver, 850nm 550 m, SFP optik modülü, LC konnektörü, MMF, DDM, GLC SX MM, Yüksek Kalite Düşük fiyat Dökümhane uyumlu 1000BASE-SX, 1.25G SFP transceiver, 850nm 550 m, SFP optik modülü, LC konnektörü, MMF, DDM, GLC-SX-MM, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Şunlar da hoşunuza gidebilir